Byty Komárkova

Komárkova 1242/25, Praha 4 – Chodov

Byt č. 101

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+kk a velikosti 67,5 m2 a terase o ploše 10,1 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí (úroveň prvního patra), pouhých 300 metrů od stanice metra Roztyly na Praze 4.

Jednotka je tvořena centrální vstupní chodbou, ze které je vstup do dvou samostatných ložnic, koupelny s vanou a toaletou a obývacího pokoje s přípravou na kuchyňskou linku. Z obývacího pokoje je dále vstup na prostornou terasu orientovanou na jižní stranu.

Bytová jednotka se prodává bez vybavení, s přípravou na kuchyňskou linku. Na podlahách se nachází dlažba a plovoucí podlaha. Koupelna byla kompletně rekonstruována.

Umístění bytu je v malém rekonstruovaném domě, kde se nachází pouze další 3 jednotky. Každá je samostatně umístěna na jednom patře.

Lokalita je velmi vyhledávanou díky dobré dostupnosti k MHD, stejně jako autem (rychlý nájezd na okruh či dálnici D1), tak k veškeré obslužnosti (obchodní centrum Chodov, poliklinika ad.). Přesto se nacházíte kousek od Kunratického-michelského lesa, jednoho z největších lesů v Praze.