Byty Divadelní2020-11-24T17:16:12+00:00

Byty Divadelní

Divadelní 22, Praha 1 – Staré město

 

Přinášíme vám unikátní příležitost koupě dvou bytů v jednom z nejkrásnějších a nejreprezentativnějších domů pražského nábřeží.

 

 

První byt se nachází ve čtvrtém patře (5.nadzemní podlaží) se dvěma zdobnými arkýři a úžasným panoramatickým výhledem od Národního divadla přes Petřín až k Pražskému hradu se nachází bytová jednotka o dispozici 4+1 a velikosti 138 m2.

Tento byt nadchne všechny milovníky klasických historických prvků – zdobné štuky na stropech, rozety, repasované kazetové dřevěné dveře s prosklením, dřevěné dubové parkety, průchozí pokoje ad. Navíc se byt nabízí jako kompletně vybavený, díky čemuž je připravený k nastěhování v podstatě ihned. 

Z centrální vstupní chodby projdete do koupelny, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. V rámci chodby se nachází chytře schované dveře do prostoru prádelny s pračkou a sušičkou a walk-in šatny. Hlavní ložnice má poté ještě svoji samostatnou koupelnu s vanou. V obou dvou ložnicích jsou šatní skříně na míru, kuchyňská linka se spotřebiči značky Miele. Všechny pokoje jsou navíc osazeny klimatizační jednotkou.

Byt se nachází jako jediný na celém podlaží, díky čemuž přináší naprosté soukromí a klid bydlení v samém srdci Prahy. 

 

 

Druhá bytová jednotka se nachází ve zvýšeném prvním patře (2.nadzemní podlaží) a je o dispozici 4+1 na ploše 132,9 m2. K bytu dále náleží balkon se zdobným kováním o velikosti 4,7 m2 a druhý balkon směrem do vnitrobloku o ploše 1,1 m2.

Tento byt nadchne všechny milovníky klasických historických prvků – zdobné štuky na stropech, repasované kazetové dřevěné dveře s prosklením, dřevěné dubové parkety, průchozí pokoje ad. Navíc se byt nabízí jako kompletně vybavený, díky čemuž je připravený k nastěhování v podstatě ihned. 

Z centrální vstupní chodby projdete do koupelny, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. V rámci chodby se nachází chytře schované dveře do prostoru prádelny s pračkou a sušičkou a walk-in šatny. Hlavní ložnice má poté ještě svoji samostatnou koupelnu s vanou. V obou dvou ložnicích jsou šatní skříně na míru, kuchyňská linka se spotřebiči. Všechny pokoje jsou navíc osazeny klimatizační jednotkou.

Byt se nachází jako jediný na celém podlaží, díky čemuž přináší naprosté soukromí a klid bydlení v samém srdci Prahy.

 

 

V případě zájmu nás kontaktujte.